Hurtownia Stuttgarter Mode


ODZIEŻ UŻYWANA HURT

Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż odzieży używanej ( hurt ), którą sprowadzamy z Austrii i Niemiec. Naszym głównym kontrahentem na terenie Austrii jest Organizacja Charytatywna zajmująca się zbiórką odzieży używanej bardzo wysokiej jakości od ponad 30 lat. Mottem ich jest << DOBRA SZTUKA NA DRUGĄ SZANSĘ >>. Organizacja zaopatruje także sklepy z odzieżą używaną w Austrii. To może świadczyć o bardzo wysokiej jakości jaką dysponują. Głównymi odbiorcami organizacji są kraje takie jak Holandia , Włochy.
Oferowany przez nas produkt to 100 % gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie. Odzież używana hurt SORT MIX Wiedeń jest przygotowywana na terenie Austrii zaś niemiecka to oryginalny niesort zbierany w systemie "door to door". Asortyment dostarczamy klientom zapakowany w worki, reklamówki. Zapewniamy cykliczność dostaw i zawsze wysokiej jakości. Nasz towar pochodzi wyłącznie z sprawdzonego zródła . Głównym obszarem naszej działalności jest Polska oraz Warszawa i okolice. Dysponujemy własną flotą samochodową (dostawcze o ładowności do 2500 kg i ciężarowe 24 tony).
Poniżej prezentujemy Państwu nasz cennik zarówno jeśli chodzi o hurt jak i sprzedaż detaliczną. Klientom zakupującym większe ilości towaru proponujemy bardzo korzystne rabaty.
Serdecznie zapraszamy do współpracy

Sort MIX Austria WIEDEŃ


Odzież używana (hurt) - Cennik

Niesort niemiecki


Ceny odzieży używanej